KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13128582

nr 1312 8582

Georg Lodström

(1915-1972), Sverige

Oljemålning, Signerad, daterad 1971. Olja på duk, 44x53 cm

Georg Lodström, född 1915 i Stockholm, död 1972, svensk målare,

Utrop:

800 kr

Såld:

900 kr

måndag 9 mars 2020
kl 20:25:00

Georg Lodström

Läs mer om Georg Lodström